language: česky | slovensky | english | deutsch | polski |
Explanatory notes | Guestbook




Last actualization: 23:12:03

train
route
at station
actual time
offset
1Ex 100MORAVIAWien Westbf (17:34) - Bohumín (21:06)Bohumín21:32 26 min. late
2EC 120HRADČANYŽilina (17:38) - Praha hl.n. (22:59)Poříčany23:09 43 min. late
3Ex 144ODRAŽilina (16:21) - Praha hl.n. (21:44)Praha hlavní nádraží21:54 10 min. late
4EC 177SLOVENSKÁ STRELABerlin Hbf (tief) (12:47) - Bratislava hl. st. (21:50)Lanžhot st. hr.21:22 17 min. late
5EC 179ALOIS NEGRELLIWarnemünde (14:07) - Praha hl.n. (21:25)Praha hlavní nádraží21:21 time advance: 4 min.
6EC 220FATRAZvolen os. st. (13:09) - Praha hl.n. (20:44)Praha hlavní nádraží21:29 45 min. late
7SC 240PENDOLINOKošice (14:52) - Praha hl.n. (11:52)Praha hlavní nádraží22:45 24 min. late
8EC 270PETROVBudapest-Keleti pu. (17:25) - Brno hl.n. (21:39)Brno hl.n.21:50 11 min. late
9EC 272CSÁRDÁSBudapest-Keleti pu. (15:25) - Praha hl.n. (22:18)Praha hlavní nádraží22:14 time advance: 4 min.
10EC 357FRANZ KAFKAMünchen Hbf (17:02) - Praha hl.n. (22:43)Dobřichovice23:05 44 min. late
11RJ 370JOSEPH HAYDNGraz Hbf (14:25) - Praha hl.n. (21:18)Praha hlavní nádraží21:47 29 min. late
12RJ 372W. A. MOZARTGraz Hbf (16:25) - Praha hl.n. (23:18)Český Brod23:03 13 min. late
13RJ 373W. A. MOZARTPraha hl.n. (18:42) - Wien Hbf (22:52)Břeclav st. hr.22:06 6 min. late
14EN 405VLTAVAPraha hl.n. (17:16) - Moskva Běloruské n. (22:30)Petrovice u K.st.hr.22:07 23 min. late
15EN 445SLOVAKIAPraha hl.n. (22:01) - Košice (7:41)Kolín vhb.č.3N23:08 8 min. late
16EN 477METROPOLBerlin Hbf (tief) (18:23) - Budapest-Keleti pu. (8:35)Roztoky u Prahy23:09 2 min. late
17Ex 541OSTRAVANPraha hl.n. (18:19) - Návsí (22:52)Návsí (Nawsie)23:06 14 min. late
18IC 543MORAVANPraha hl.n. (20:19) - Olomouc hl.n. (22:46)Olomouc hl.n.22:58 12 min. late
19IC 551ZLÍNSKÝ EXPRESPraha hl.n. (19:19) - Zlín střed (22:43)Zlín střed23:03 20 min. late
20IC 561ŠOHAJPraha hl.n. (17:19) - Veselí nad Moravou (21:11)Veselí nad Moravou 21:50 39 min. late
21RJ 575LEOŠ JANÁČEKPraha hl.n. (19:42) - Brno hl.n. (22:19)Brno hl.n.22:50 31 min. late
22IC 1013REGIOJETPraha hl.n. (16:48) - Třinec (21:02)Třinec (Trzyniec)21:34 32 min. late
23IC 1015REGIOJETPraha hl.n. (17:48) - Třinec (22:02)Třinec (Trzyniec)22:48 46 min. late
24IC 1016REGIOJETHavířov (18:17) - Praha hl.n. (22:10)Praha hlavní nádraží22:20 10 min. late
25IC 1017REGIOJETPraha hl.n. (19:48) - Třinec (0:02)Ostrava-Svinov23:10 2 min. late
26LE 1365LEO EXPRESSPraha hl.n. (17:35) - Staré Město u Uherského Hradiště (20:36)St.Město u U.H.21:12 36 min. late
27LE 1366LEO EXPRESSBohumín (19:49) - Praha hl.n. (23:10)Kolín vhb.č.3N23:10 45 min. late
28LE 1367LEO EXPRESSPraha hl.n. (18:35) - Karviná hl.n. (22:29)Karviná hl.n.22:32 3 min. late
29R 1542ANTON BRUCKNERLinz Hbf (15:35) - Praha hl.n. (20:30)Praha hlavní nádraží20:53 23 min. late
30SC 100502PENDOLINOOstrava hl.n. (17:14) - Praha hl.n. (20:21)Praha hlavní nádraží20:58 37 min. late
31SC 100515PENDOLINOFrantiškovy Lázně (14:37) - Bohumín (20:53)Bohumín21:11 18 min. late
32SC 100517PENDOLINOPraha hl.n. (19:39) - Bohumín (22:53)Bohumín22:57 4 min. late
33Ex 100533HELFŠTÝNBohumín (18:52) - Břeclav (20:48)Břeclav os.n.20:48 on time

statistika


© 2006-2015 poloha.vlaku.info

vygenerovano za 0,00408 s.